Mazlíčkovské novinky 1

20. srpna 2011 v 11:38 | Kaki |  Novinky
The Sims 3: drobní živočichové - skvrnitý jednorožce"

Gamescom v současné době běží v Kolíně nad Rýnem! Zde jsou některé novinky od novinářu testujících hru.
Podzim se blíží! Od 20 Října přijde Plains Appaloosa, tento nádherný kout země a jednoduché zvířecí spolubydlící. Dnes byl ve Společenství EA Lounge v prezentaci s vývojáři a přinesl mnoho nových informací o The Sims 3 Add On. Zde je stručný přehled všech důležitých bodů. Bude zajímavé vidět, co vás čeká od psů, koček nebo dokonce jednorožce!
Nejprve se koukneme na jednorožce, který není tak vznešené myslí, jak by se dalo očekávat. Mýtické zvíře s evokující, svítícím vzhledem může mít v sobě něco z plamenů. Kromě toho se mohou teleportovat - skutečné obohacení pro všechny rozpočtové Sims, kteří chtějí zapůsobit na své hosty. Stejně jako jejich příbuzní běžnější kůň, ošetřovatelé poskytuje vašemu domovu pravidelně podestýlku. Žádná eskalace práce ve stodole tak. Jistě oceníte, že na koních můžete jezdit a také je cvičit. Dokonce i vaše dítě Simíci mohou sedět v sedle.

Každé zvíře má specifické potřeby, aby byl šťastný. Také trénink je důležitý pro všechna domácí zvířata, stejně jako pravidelná hra. Pokud se rozhodnete pro kočku a chcete ji trochu dráždit, ať se honí za laserové ukazovátko. To je opravdu zábava. Každý, kdo přinese psa do domu, musí být připraven na příležitost podělit se s ním do bazénu.Několik zvířat mohou považovat své Simíky majiteli Ale to není tento případ vůbec. Například, zvířata, nemají šance. Máte na mysli Sims? On také ocení jeho mazlíček a hrát si s ní vynechány.

Na téma podmínek smrti, nové Sims 3 Add On je konzervativní. To není možné, například k smrti zvířete. K pádu z koně po krku a snaží se rozbít víc, než sníst římse psa opustit. Domácí zvíře může zemřít, pokud jsou velmi staré. Díky moc Intervension karma Devine drahocenné čtyřnozí přátelé mohou přivést zpět k životu, pokračovat ve vztahu. Existují dva specifické síly zvířat Karma.

V The Sims 3: Simple Animal můžete změnit vzhled vašich oblíbených mazlíčků individuálně. Pruhy, tečky a další jsou k dispozici na závody a různé fenotypy chybí poslední krok. Mnoho možností se Rozšířené Vytvořte zvířata režimu. Součástí festivalu jsou add-on v nové budově. Zbrusu nový: to je tajemství, aby nějaký obsah věstníku a převzít zvíře.

NEKOPÍROVAT, PŘEKLAD JSEM DĚLALA SAMA
zdroj:http://isims.4players.de/


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký komix chcete?

All for money 18.6% (18)
Secret love 32% (31)
Love between Women 22.7% (22)
2 Worlds 26.8% (26)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama