Rozhovor s simway

23. srpna 2011 v 15:56 | Kaki |  WOKS3 Time
Zde je překlad rozhovotu, který pořídili kolegové z simway. Nekopírovat

Simway: Jsou nějaké nové světy pro konzole a Pc?

V konzolích najdete město, které se nazývá Mable pobřeží a má nadpřirozené styl. Bude tam mnoho duchů, a dokonce i hřbitovy. Bude to zábava pro Sims a živočichů, prozkoumat tato místa, tolik šílené věci se může stát.

Na PC máme úplně jiný město. Říká se tomu Appaloosa Plains. Je to skvělé pro zvířata tam žijí, protože má v západním stylu ranč a je prašné cesty prozkoumat.
Hlavní novinkou je, že všechny budovy včetně radnice a Co jsou kompletně přepracované poprvé od roku The Sims 3 pro tento addon.
To bude koňské Centerum, nová zaječí díra, organizovat turnaje, ve kterém můžete sledovat výsledky a závod živě na výsledkové tabuli se může. Díky tomu může kůň naučit závodit rychleji, protože stávající umístění je uveden žít. Bude trofeje a hotovosti jako zisk, jsou velmi dobré Simíci mohou znovu najít své jméno v novinách. Tito koně jsou chováni tam a je možné prodat a koupit.
Simway: Kolik vývojáři pracovali na The Sims 3 jednoho zvířete, a jak dlouho trvá vytvořit addon?

Pro typického datadisku, potřebujeme asi jeden rok vývoje. Začíná konceptu, přes konstrukci a tak dále. Zvíře je stejně snadné v alfa stádiu, a to není v současné době připraven. Existuje ještě spousta práce, takže v současné době.
Přenáší se při vývoji hodně obsahu mezi týmy, ale případné rozšíření je projekt sám o sobě a proto je řízen různými týmy.

Simway: Kde nápady na vylepšení?

Díváme, samozřejmě, to, co již bylo v The Sims 1 a Sims 2 a jak aby se tyto funkce zpět do hry. Kromě toho, The Sims 2 Pets bylo nejlepší rozhodnutí pro rozšíření, a to je tak jasně. Tam jsou také, samozřejmě, ale také touhy Společenství.
Zvláštní je prostě na The Sims 3, pak, že jsme poslouchali jsme to, co hráči chtějí. Koně jsou jedním z nejvíce žádoucí zvířat, a proto jsme se rozhodli pro tato zvířata. Navíc, zcela nový pocit v tom, že zvířata jsou nyní Sims může hrát i hráči z očí psa nebo kočku může žít a užívat si své zkušenosti.
Na Nintendo 3DS, je dokonce možné hrát stejně jako zvíře, bez rodiny Sims. Takže můžete mít celou rodinu zvířat ...

Simway: Bude soutěže pro psy a kočky, nebo jen pro koně?

Pro psy, bude menší soutěže. Psi se mohou učit triky a jít s nimi na ulicích, jak vydělat peníze. V soutěžích, jako koně, ale nejsou schopni se zapojit. Kočky mohou být erlenen žádné triky, a proto se neúčastní ani v menších soutěžích. Ale mohou lovit a bavit vás na zcela odlišným způsobem. Tak, že každé zvíře je zvláštnost jeho vlastní.

Simway: Bude možné individualizovat jiná zvířata než kočky, psy a koně?

Nebude moci upravovat, aby vytvořily v režimu zvířat. Ale je možné nastavit barvu. Také jsme přidali spoustu dalších zvířat, takže není nutné se zabývat zvířat. K dispozici je například nejen myší, ale chipmunks, veverky, činčily, a tak dále. Rozmanitost je velmi vysoká.

Simway: Bude výměnou za zvířata?

Ano, samozřejmě! Je dokonce možné vyměnit jednorožci ...

Simway: Pokud se zvířata mohou zbavit svých zlozvyků, jako je škrábání nábytku?

Zvířata jsou stejně jako Sims vlastnosti charakteru. Začátek hry v Vytvořit zvířat režimu, hráč bude moci vybrat tři vlastnosti. Pak by bylo možné ve hře, které mají vliv na vývoj zvířete. Pokud váš pes befehlt ji srazit na popelnice, to bude být například prase, i když to by pak měl mít více než tři vlastnosti. Měl by být současné, ale čistý, je uložena tato vlastnost. Takže si můžete přímo zvířata v požadovaném směru.

Simway: Co bude možné interakce s kojenců a batolat od zvířat?

To nebude možné jezdit na zvířatech. Ale my jsme vymysleli pro interakci s dětmi několik věcí. Od dospívání Simíci mohou jezdit na koních a nic se zvířaty, která mohou i dospělí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama