Video o the sims 3 pets

7. srpna 2011 v 13:12 | Kaki |  Novinky
Na této stránce je video, kde se zodpoví některé otázky k mazlíčkům,. Výtah z odpovědí najdete zde, ale na video se jukněte taky:)


Jak jeho název by se mohlo zdát, The Sims 3 Domácí přidává domácí zvířata do světa The Sims 3. Kromě nového města, ve kterém hráči mohou mít své Simíky, hra jim umožní přístup na psy, kočky a koně. Koňovití jsou jedinečné pro PC verzi a není k dispozici v konzole verzi hry.

Na rozdíl od předchozích Domácí rozšíření pro EA Sims (The Sims 2 Pets), hráči budou moci vzájemně ovlivňují se a hrát jako na různé domácí zvířata ve městě.

"Vy se skutečně dostatanete do hlavy, do z těchto tří nových Zvířat ve hře," vysvětlil Vaughan. "A vlastně hrají život jako pes, kočka, nebo dokonce koně."

I když nebudou žádné nové kariéry přidány do hry, bude nová PET-schopnosti. Například, že Sims jezdit koně hodně najít zisky v jezdeckém umění dovednost. Při dostatečně vysoké úrovni dovednosti, které pak mohou sim zúčastnit soutěže v jezdecké centrum města, aby se pokusili vyhrát prize money. I když není oficiální práci, hráči mohli jednoduše Považuji to za nezávislý jezdec.

Expanze bude také přidat několik nových položek do hry - z nichž většina PET související, jako jsou boudy, kočičí stromy a předměty pro corrall.

Zatímco The Sims 3 Domácí zvířata je v současné době ve svém vývojovém stadiu "pre-alpha ', Electronic Arts se expanze navržený na vydání na nebo kolem 18.října.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama